Nieuwsgierig naar wat iedereen geschoten heeft en hoe je er zelf voor staat in jouw klasse? Hieronder staan alle uitslagen

De prijsuitreiking is op vrijdag 15 februari om 19:30 uur
Bij de thuislocatie van de organiserende Schietvereniging Diana:
Grandcafé Willinks, Wooldstraat 61, Winterswijk

Lid worden van deze actieve vereniging?
Stuur een berichtje naar voorzitter Rob Holweg   Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

ID serie naam vereniging klasse 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 totaal 12+
46 donderdag Bjorn Van Eerden Treffer Jeugd 53 52 53 56 57           271 4
49 vrijdag Luuk  Veldboom Diana Jeugd 53 49 54 55 56           267 2
114 vrijdag Sem  Stronks Nimrod Jeugd 49 53 50 48 53           253 1
139 vrijdag Sil te  Selle - Jeugd 55 43 46 42 46           232 0
134 vrijdag leanne  Heijnen Juliana Jeugd 50 49 50 45 36           230 1
60 maandag Feike  Wibbels - Jeugd 48 36 55 49 32           220 0
55 woensdag Rob ten  Dam Buksveld H 59 60 60 60 60 60 60 60 60 60 599 23
54 woensdag Wijnand Hoog Antink Buksveld H 59 60 60 60 60 60 60 59 60 60 598 23
120 dinsdag R  Hoog Antink Buksveld H 60 59 58 60 60 60 60 59 60 60 596 18
85 vrijdag Frank  Reesink WTM H 60 60 60 60 60 59 60 60 58 59 596 13
68 dinsdag Freddy  Boeijink SVK H 58 60 60 60 59 60 60 60 59 59 595 18
86 dinsdag Gustaaf   Elsinghorst Nimrod H 60 59 58 60 60 60 59 60 60 59 595 16
58 woensdag Jan  Nijman WTM H 59 59 59 59 60 58 60 60 60 59 593 20
87 vrijdag Frits  Geers WTM H 60 59 59 60 60 60 60 58 58 59 593 16
143 zaterdag Martijn Van Duinen  Diana H 59 60 59 59 59 59 59 60 59 60 593 16
5 woensdag Joop  Nijenhuis ARCO H 60 59 59 60 59 57 60 59 60 60 593 13
9 donderdag Herman  Roerdink Juliana H 60 57 60 60 59 57 60 60 59 60 592 14
7 dinsdag L  Heijnen Juliana H 60 58 59 60 59 60 59 59 60 58 592 13
117 vrijdag Jan  Naaldenberg SVK H 60 59 60 60 59 57 60 59 59 58 591 9
44 maandag Guido  Buizert WTM H 59 58 59 60 59 59 59 59 59 59 590 19
125 woensdag Arno  Prinsen de Grensschutters H 60 58 59 58 59 59 59 59 59 60 590 18
69 dinsdag Johan  Schreurs SVK H 60 58 60 60 58 59 57 60 59 58 589 18
47 donderdag Geert Van Eerden Treffer H 60 59 60 60 59 58 58 60 56 59 589 17
1 maandag Wim  Lensink Jong Gelre H 60 60 56 59 59 58 58 60 59 59 588 18
75 dinsdag Barbara  Hoitink Juliana H 59 59 58 59 60 60 58 56 58 59 586 10
91 vrijdag Sandra  ribbers-mennink Juliana H 58 59 60 57 58 60 57 59 57 60 585 5
22 woensdag Marcel  Hoog Antink s.v. Buksveld H 58 59 58 60 57 57 56 55 56 60 576 7
2 maandag R.J.M.  Krabben Gouden oog Harreveld H 56 55 56 59 59 55 59 59 59 58 575 11
130 donderdag Joop te Paske De Aanleg A 60 59 60 58 60 60 60 60 60 59 596 15
88 maandag Eric  Boerman svNimrod A 58 60 59 60 60 60 60 59 60 60 596 13
64 maandag Wim  Meinen SVK A 59 60 59 59 58 59 59 60 60 59 592 15
48 donderdag Jan Van  Eerden Treffer A 59 60 60 60 59 59 59 58 60 58 592 14
99 vrijdag Jelle  Baten Diana A 59 60 60 60 58 58 59 60 57 59 590 6
35 donderdag F  Stemerdink Juliana A 59 58 59 59 59 60 58 60 59 58 589 19
39 donderdag Erik ten Pas WTM A 59 60 57 58 59 59 59 60 60 58 589 14
8 dinsdag M van Eldik Juliana A 57 57 59 59 59 59 60 60 60 58 588 7
89 maandag Hans  Ros BSV A 57 58 59 58 59 58 59 60 59 60 587 16
57 woensdag Mark  Hesselink S.V. De Treffer A 60 59 59 59 57 59 59 58 58 59 587 13
72 dinsdag Ina  Noordkamp SVK A 60 58 59 58 60 57 60 59 59 57 587 4
141 vrijdag Geert  Rensink DSV A 56 58 58 57 59 59 59 59 58 58 581 11
92 vrijdag Dennis  ribbers Juliana A 60 60 54 59 55 60 59 57 58 57 579 13
84 dinsdag Herman ten Hagen DSV A 58 58 59 57 58 56 58 58 57 59 578 7
118 maandag Thijmen  Roekevisch Diana A 53 59 57 59 59 56 59 60 59 56 577 12
70 dinsdag Hans  Huiskamp SVK A 57 58 59 58 56 57 57 58 59 58 577 11
45 woensdag Hans  Beijers WTM A 59 56 58 59 55 57 58 59 58 58 577 10
140 vrijdag Bert   Kruisselbrink Juliana A 58 59 58 56 56 58 56 59 59 55 574 4
78 dinsdag V  Hoitink Juliana A 57 55 56 57 59 57 57 58 58 58 572 10
3 woensdag Bennie ten Barge Motorshoot A 53 57 59 55 55 58 57 56 58 59 567 5
81 vrijdag Rob  Holweg Diana A 58 55 56 54 58 56 60 55 59 56 567 1
113 vrijdag Jeroen  Stronks Nimrod B 60 59 58 59 60 60 58 58 59 59 590 13
21 woensdag Jelmer  Hoog Antink s.v. Buksveld B 59 58 59 58 58 60 60 60 59 58 589 17
59 woensdag Harrie  Rosman WTM B 58 59 60 60 60 58 59 59 58 57 588 10
101 vrijdag Guido Van Duinen  Diana B 60 57 58 60 59 56 59 58 59 59 585 6
56 woensdag Geert   Colstee S.V. De Treffer B 60 58 57 58 59 58 58 57 59 59 583 10
79 dinsdag R  Fokkink Juliana B 58 57 58 59 59 58 57 59 60 58 583 6
38 woensdag B  Woordes Juliana B 57 59 57 58 58 59 58 58 59 58 581 10
131 donderdag patrick te Paske De Aanleg B 59 59 58 59 59 58 55 59 57 57 580 11
73 dinsdag Erik  Kruisselbrink SVK B 57 56 59 58 56 59 60 58 59 58 580 10
80 dinsdag J  Huiskamp Juliana B 56 59 59 60 58 56 58 58 59 57 580 8
13 donderdag Jan  Hoitink Juliana B 56 60 57 60 56 58 56 57 59 60 579 6
66 dinsdag Wilco   Wibbels Nimrod B 56 57 59 56 58 58 59 58 59 58 578 7
77 dinsdag H  Mennink Juliana B 57 55 57 56 58 57 58 58 59 60 575 12
121 woensdag Rudi  Voltman S.V. Nimrod B 58 59 56 57 58 55 60 55 57 59 574 2
136 vrijdag Ingrid   Luiten De Aanleg B 59 58 54 59 58 57 58 56 56 58 573 4
103 vrijdag Henk Van Duinen  Diana B 58 58 55 58 57 57 56 57 59 59 572 8
32 dinsdag Anke  Lobeek - Legters s.v.Vosseveld B 56 57 57 60 56 57 58 57 57 56 571 13
95 vrijdag Wilco  Baten Diana B 58 57 57 58 59 58 57 55 56 55 570 4
100 vrijdag Marc  Lensink Diana B 58 57 58 57 56 58 59 57 57 52 569 6
104 dinsdag Jan  Koks NIMROD B 59 55 59 58 55 55 57 58 57 56 569 6
76 dinsdag J  Roerdink Juliana B 56 59 54 55 59 56 57 56 57 59 568 5
108 dinsdag Wim  Duenk NIMROD C 59 58 59 58 58 59 60 60 58 54 583 11
74 dinsdag Edwin  Zuurman SVK C 60 58 60 58 55 58 58 60 56 59 582 14
61 maandag Wim  Maas KSV C 59 59 58 59 58 58 55 58 60 58 582 9
62 maandag Chris  Slotboom KSV C 58 57 58 58 57 58 58 58 60 57 579 15
106 dinsdag Mark  Ros NIMROD C 60 59 56 55 58 57 57 58 57 59 576 14
107 dinsdag Erwin  Damkot NIMROD C 57 59 57 54 57 57 59 57 59 58 574 3
65 dinsdag Douwe  Wibbels Nimrod C 56 59 57 55 58 58 58 54 59 58 572 9
112 vrijdag Rudi  Leemans Ambuksteam C 57 55 58 60 58 60 51 59 58 54 570 8
29 woensdag Christa  Roelofs Motorshoot C 57 58 58 55 53 55 60 58 57 56 567 7
137 vrijdag Jelmer de  Vries Diana C 57 53 56 55 58 56 57 59 57 56 564 5
11 donderdag G  Voltman Juliana C 56 57 56 58 54 59 57 58 52 56 563 8
37 woensdag A  Wijnveen Juliana C 54 57 58 58 57 57 56 52 58 55 562 6
96 vrijdag Luuk  Holweg Diana C 56 56 58 55 56 58 54 54 55 54 556 1
67 maandag Gerrit ter Haar SVK C 50 56 51 59 56 56 54 58 56 54 550 3
50 vrijdag Bert   Veldboom Diana C 55 52 53 55 56 58 43 59 59 56 546 1
90 vrijdag Wilco  Dunnewold Diana C 52 55 51 53 52 56 56 58 51 58 542 5
122 vrijdag Timo de Vries Diana C 54 53 51 57 55 54 58 55 54 49 540 3
129 donderdag Pascal te Paske De Aanleg C 56 55 52 56 56 54 56 54 45 54 538 5
142 vrijdag Jurgen  Alefs NIMROD D 57 53 57 58 58 57 57 57 59 57 570 4
27 dinsdag Ab  Bussem De Treffer D 57 55 57 56 56 57 55 58 59 57 567 9
127 woensdag A ten dolle Juliana D 54 59 57 52 56 57 59 56 60 57 567 1
25 woensdag Sjoerd  Buning - D 57 58 60 56 56 56 52 56 55 57 563 4
31 woensdag Mick  Veenstra Motorshoot D 57 58 57 54 54 57 54 57 56 57 561 6
128 donderdag Hennie ten Hagen Nimrod D 59 55 57 55 55 53 58 55 56 54 557 5
133 donderdag R  walvoort Juliana D 57 54 57 57 55 56 56 55 55 55 557 5
14 donderdag Wilna  Mennink Juliana D 58 58 59 52 54 53 56 55 50 59 554 4
24 woensdag Auke  Buning s.v. Buksveld D 55 56 56 56 56 54 58 52 56 54 553 4
97 vrijdag Nienke  Baten Diana D 57 54 55 58 58 53 53 58 54 52 552 2
126 woensdag B ten dolle Juliana D 51 57 54 52 58 56 57 52 58 57 552 1
63 maandag Gerrit  Hendriksen KSV D 57 56 53 57 52 55 57 52 59 52 550 0
138 vrijdag Jasmijn  Mengerink Diana D 53 52 56 55 55 55 57 58 58 50 549 4
15 donderdag Fred van Eldik Juliana D 50 54 52 57 56 54 55 54 55 59 546 4
41 donderdag Henk ten Dolle WTM D 50 56 55 54 58 59 49 55 54 55 545 2
4 woensdag Marion ten Barge Motorshoot D 53 52 55 56 53 55 56 57 50 58 545 1
30 woensdag Benny  Roelofs Motorshoot D 54 58 54 52 57 54 52 50 55 51 537 2
93 vrijdag Hans  Pecht Diana D 53 53 54 50 53 56 54 55 55 54 537 2
110 vrijdag Larissa  Leemans Ambuksteam D 57 55 55 56 54 49 43 55 56 56 536 3
94 vrijdag Dirk De Vries Diana D 58 51 55 50 52 55 50 52 52 56 531 2
33 vrijdag Raymond   Bruntink vosseveld D 54 52 53 53 52 52 49 54 53 50 522 2
109 dinsdag Jan  Bollen Hamiwo 3 D 50 54 56 52 52 50 55 55 51 47 522 2
102 vrijdag Anita Van Duinen-Top Diana D 49 55 55 55 55 54 50 54 53 39 519 1
34 vrijdag Freek   Dunnewold - D 56 55 52 54 53 55 41 56 56 40 518 1
111 vrijdag Anouk  Leemans Ambuksteam D 56 58 52 53 43 53 50 49 52 39 505 2
6 zaterdag H  Rensink Eendracht  D 54 55 58 42 52 52 56 32 55 48 504 3
135 vrijdag Arjan  Luiten   D 49 48 46 54 51 55 51 44 51 52 501 3
123 vrijdag Stijn  Meerdink   D 49 56 45 55 51 48 49 49 50 41 493 2
20 woensdag Bob  Woertman - D 37 48 53 43 44 44 55 53 41 56 474 4
18 woensdag Benno  Koldeweij - D 37 50 42 52 44 45 46 50 44 45 455 3
17 woensdag Emiel  Schurink - D 50 45 53 38 38 28 40 28 21 19 360 1
124 vrijdag Bryan  Toebes - D 39 35 28 36 30 21 21 38 35 33 316 0
52 woensdag Willem  de Jong De Veldschutters Opgelegd 58 60 60 59 58 60 60 59 59 59 592 17
105 dinsdag Wilmien  Duenk-Wassink NIMROD Opgelegd 59 57 59 60 58 59 55 60 58 60 585 13
51 woensdag Jan  Testerink De Veldschutters Opgelegd 60 59 59 58 59 58 58 57 57 58 583 13
19 woensdag Karin  Sligman - Opgelegd 53 55 58 57 56 59 55 54 56 56 559 4
40 donderdag Hans  Geers WTM Opgelegd 56 58 53 52 53 56 52 54 58 59 551 6
116 maandag Gerrit  Veldboom Diana Opgelegd 57 54 54 56 53 54 54 55 55 58 550 2
23 woensdag Janet  Koldeweij - Opgelegd 53 57 55 53 53 57 53 55 41 59 536 5
16 woensdag Demi  Woertman - Opgelegd 57 54 57 48 55 32 47 52 53 46 501 2
26 woensdag Magda  Koldeweij - Opgelegd 47 40 53 49 48 52 53 51 40 52 485 2
28 woensdag Dorris  Humme Motorshoot Opgelegd 36 35 52 51 54 53 44 50 55 52 482 0
Social Share: