Extra mededeling

Een beperkt aantal nieuwe aanmeldingen kunnen vanaf nu ook worden ingeschreven voor de starttijd 19:00 uur
Jeugd krijgt tussen 19 en 20 uur nog wel instructie en begeleiding, met de baanindeling houden we daar zoveel mogelijk rekening mee
N.B. Deze mogelijkheid geldt alleen voor nieuwe aanmeldingen!


* Dit is een voorlopige baanindeling! Wil je hierin jouw indeling wijzigen, stuur dan een mail naar Jelmer: jc.devries.jdv@gmail.com 
* Voor alle series van het hoofdtoernooi geldt: indien jouw baan eerder vrij is dan je geplande starttijd, mag je ook eerder beginnen
* Deze lijst wordt tijdens de week van het toernooi dagelijks bijgewerkt, zodat je ook op je computer, tablet of smartphone kunt zien wanneer er banen vrij zijn
* Heb je geen computer dan mag je natuurlijk ook even bellen: 06 5424 3510 (Henk van Duinen)

Maandag

  Jeugd SERIE 01 SERIE 02 SERIE 03 SERIE 04
  maandag 4 februari maandag 4 februari maandag 4 februari maandag 4 februari maandag 4 februari
  19:00 uur 20:00 uur vanaf ca. 20:45 uur vanaf ca. 21:30 uur vanaf ca. 22:15 uur
Baan 1 Feike  Wibbels
-/-
Wim  Lensink
Jong Gelre/A.S.B.
     
Baan 2   R.J.M.  Krabben
Gouden oog Harreveld/Knsa
     
Baan 3   Guido  Buizert
WTM/A.S.B.
     
Baan 4   Wim  Meinen
SVK/W.S.B.
     
Baan 5   Wim  Maas
KSV/W.S.B.
     
Baan 6   Chris  Slotboom
KSV/W.S.B.
     
Baan 7   Gerrit ter Haar
SVK/W.S.B.
     
Baan 8   Gerrit  Hendriksen
KSV/W.S.B.
     
Baan 9   Hans  Ros
BSV/W.S.B.
     
Baan 10          
Baan 11          
Baan 12          
Baan 13          
Baan 14          
 

Dinsdag

  Jeugd SERIE 01 SERIE 02 SERIE 03 SERIE 04
  dinsdag 5 februari dinsdag 5 februari dinsdag 5 februari dinsdag 5 februari dinsdag 5 februari
  19:00 uur 20:00 uur vanaf ca. 20:45 uur vanaf ca. 21:30 uur vanaf ca. 22:15 uur
Baan 1   Barbara  Hoitink
Juliana/W.S.B.
L  Heijnen
Juliana/W.S.B.
Edwin  Zuurman
SVK/W.S.B.
 
Baan 2   Gustaaf   Elsinghorst
Nimrod/W.S.B.
Freddy  Boeijink
SVK/W.S.B.
Gerrit  Oonk
SVK/W.S.B.
 
Baan 3   Herman ten Hagen
DSV/W.S.B.
Johan  Schreurs
SVK/W.S.B.
   
Baan 4   Anke  Lobeek - Legters
s.v.Vosseveld/W.S.B.
M van Eldik
Juliana/W.S.B.
   
Baan 5   Wilco   Wibbels
Nimrod/W.S.B.
Hans  Huiskamp
SVK/W.S.B.
   
Baan 6   Douwe  Wibbels
Nimrod/W.S.B.
Ina  Noordkamp
SVK/W.S.B.
   
Baan 7   Nimrod 4/W.S.B Nimrod 4/W.S.B Nimrod 4/W.S.B Nimrod 4/W.S.B
Baan 8   Ab  Bussem
De Treffer/W.S.B.
Erik  Kruisselbrink
SVK/W.S.B.
   
Baan 9   O  Krouwel
Juliana/W.S.B.
J  Roerdink
Juliana/W.S.B.
   
Baan 10   Jan  Bollen
Hamiwo 3/A.S.B,
H  Mennink
Juliana/W.S.B.
   
Baan 11     R  Fokkink
Juliana/W.S.B.
   
Baan 12     J  Huiskamp
Juliana/W.S.B.
   
Baan 13     V  Hoitink
Juliana/W.S.B.
   
Baan 14          
 

Woensdag

  Jeugd SERIE 01 SERIE 02 SERIE 03 SERIE 04
  woensdag 6 februari woensdag 6 februari woensdag 6 februari woensdag 6 februari woensdag 6 februari
  19:00 uur 20:00 uur vanaf ca. 20:45 uur vanaf ca. 21:30 uur vanaf ca. 22:15 uur
Baan 1 Rudi  Voltman
S.V. Nimrod/W.S.B.
Demi  Woertman
-/-
Joop  Nijenhuis
ARCO/W.B.S.B.
   
Baan 2   Emiel  Schurink
-/-
Sander  Kondring
Buksveld/W.S.B.
Mick  Veenstra
Motorshoot/W.S.B.
 
Baan 3   Benno  Koldeweij
-/-
Wijnand Hoog Antink
Buksveld/W.S.B.
Geert   Colstee
S.V. De Treffer/W.S.B.
 
Baan 4   Karin  Sligman
-/-
Rob ten  Dam
Buksveld/W.S.B.
Jan  Nijman
WTM/W.S.B.
 
Baan 5   Bob  Woertman
-/-
Hans  Beijers
WTM/W.S.B.
   
Baan 6   Jelmer  Hoog Antink
s.v. Buksveld/W.S.B.
Jan  Testerink
De Veldschutters/A.S.B.
   
Baan 7   Marcel  Hoog Antink
s.v. Buksveld/W.S.B.
Willem  de Jong
De Veldschutters/A.S.B.
   
Baan 8   Janet  Koldeweij
-/-
     
Baan 9   Auke  Buning
s.v. Buksveld/W.S.B.
A  Wijnveen
Juliana/W.S.B.
   
Baan 10   Sjoerd  Buning
-/-
B  Woordes
Juliana/W.S.B.
   
Baan 11   Magda  Koldeweij
-/-
Mark  Hesselink
S.V. De Treffer/W.S.B.
   
Baan 12   Dorris  Humme
Motorshoot/W.S.B.
Harrie  Rosman
WTM/W.S.B.
   
Baan 13   Christa  Roelofs
Motorshoot/W.S.B.
Bennie ten Barge
Motorshoot/W.S.B.
   
Baan 14   Benny  Roelofs
Motorshoot/W.S.B.
Marion ten Barge
Motorshoot/W.S.B.
   
 

Donderdag

  Jeugd SERIE 01 SERIE 02 SERIE 03 SERIE 04
  donderdag 7 februari donderdag 7 februari donderdag 7 februari donderdag 7 februari donderdag 7 februari
  19:00 uur 20:00 uur vanaf ca. 20:45 uur vanaf ca. 21:30 uur vanaf ca. 22:15 uur
Baan 1 Bjorn Van Eerden
Treffer/A.S.B.
G  Voltman
Juliana/W.S.B.
Herman  Roerdink
Juliana/W.S.B.
Erik ten Pas
WTM/W.S.B.
Thijmen  Roekevisch
Diana/W.S.B.
Baan 2   Wilna  Mennink
Juliana/W.S.B.
Jan  Hoitink
Juliana/W.S.B.
   
Baan 3   Fred van Eldik
Juliana/W.S.B.
A  Heijnen
Juliana/W.S.B.
Hennie ten Hagen
Nimrod/WSB
 
Baan 4   F  Stemerdink
Juliana/W.S.B.
Hans  Geers
WTM/W.S.B.
Pascal te Paske
De Aanleg/ASB
 
Baan 5   Geert Van Eerden
Treffer/A.S.B.
Henk ten Dolle
WTM/W.S.B.
Joop te Paske
De Aanleg/ASB
 
Baan 6   Jan Van  Eerden
Treffer/A.S.B.
Wim  Slotboom
WTM/W.S.B.
   

Vrijdag

  Jeugd SERIE 01 SERIE 02 SERIE 03 SERIE 04
  vrijdag 8 februari vrijdag 8 februari vrijdag 8 februari vrijdag 8 februari vrijdag 8 februari
  19:00 uur 20:00 uur vanaf ca. 20:45 uur vanaf ca. 21:30 uur vanaf ca. 22:15 uur
Baan 1 Luuk  Veldboom
Diana/W.S.B.
Bert   Veldboom
Diana/W.S.B.
Rob  Holweg
Diana/W.S.B.
Guido Van Duinen
Diana/W.S.B.
Martijn Van Duinen
Diana/W.S.B.
Baan 2 Sem  Stronks
Nimrod/W.S.B.
Frank  Reesink
WTM/W.S.B.
Raymond   Bruntink
vosseveld/W.S.B.
Luuk  Holweg
Diana/W.S.B.
 
Baan 3 Jeroen  Stronks
Nimrod/W.S.B.
Frits  Geers
WTM/W.S.B.
Freek   Dunnewold
-/-
Hans  Pecht
Diana/W.S.B.
 
Baan 4 leanne  Heijnen
Juliana/W.S.B.
Sandra  ribbers-mennink
Juliana/W.S.B.
Wilco  Dunnewold
Diana/W.S.B.
Jasmijn  Mengerink
Diana/W.S.B.
 
Baan 5   Dennis  ribbers
Juliana/W.S.B.
Henk Van Duinen
Diana/W.S.B.
Timo de Vries
Diana/WSB
 
Baan 6 Arjan  Luiten
/ASB
Wilco  Mennink
Juliana/W.S.B.
  Jelmer de  Vries
Diana/W.S.B.
 
Baan 7 Ingrid   Luiten
De Aanleg/ASB
Jan  Naaldenberg
SVK/W.S.B.
     
Baan 8   Marc  Lensink
Diana/W.S.B.
Jelle  Baten
Diana/W.S.B.
   
Baan 9   Anita Van Duinen-Top
Diana/W.S.B.
Nienke  Baten
Diana/W.S.B.
   
Baan 10   Wilco  Baten
Diana/W.S.B.
Thijmen  Roekevisch
Diana/W.S.B.
   
Baan 11   Dirk De Vries
Diana/W.S.B.
stijn  meerdink
/
   
Baan 12   Rudi  Leemans
Ambuksteam/W.B.S.B.
Bryan  Toebes
-/-
   
Baan 13   Larissa  Leemans
Ambuksteam/W.B.S.B.
Anouk  Leemans
Ambuksteam/W.B.S.B.
   
Baan 14          
 

Zaterdag

  SERIE 01 SERIE 02 SERIE 03
  zaterdag 9 februari zaterdag 9 februari zaterdag 9 februari
  10:00 uur vanaf ca. 10:45 uur vanaf ca. 11:30 uur
Baan 1 H  Rensink
Eendracht /W.S.B.
   
Baan 2      
Baan 3      
Baan 4      
Baan 5      
Baan 6      
Baan 7      
 
 
 
 
Social Share: