Top 3 klasseringen NK Kaart Winterswijk open vizier 2018.
Alle prijswinnaars: Van harte gefeliciteerd! En tot ziens bij de prijsuitreiking (zie info onderaan)!
Complete uitslagen volgen later.
KLASSE H                                                    
                                                           
serie   naam     vereniging       klasse   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   tot   12+
                                                           
16/10   Frank Reesink     WTM           H     60 60 60 59 60 60 60 60 60 60   599   27
08/01   Bennie Reesink     sv Driebergen     H     60 60 60 60 60 60 60 60 58 60   598   25
11/02   Rob ten Dam     Buksveld       H     60 60 59 60 60 60 59 60 60 59   597   20
 
KLASSE A                                                  
                                                         
serie   naam   vereniging       klasse   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   tot   12+
                                                         
13/10   Ronald ten Hagen   DSV           A     60 60 60 60 60 60 60 59 60 60   599   15
13/09   Gustaaf Elsinghorst   Nimrod           A     60 58 60 59 58 59 59 60 60 60   593   18
09/07   Hans Beijers   WTM           A     60 59 59 60 59 58 58 60 60 58   591   12
 
KLASSE B                                                  
                                                         
serie   naam   vereniging       klasse   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   tot   12+
                                                         
02/02   Arno Heijnen   Juliana           B     59 59 60 59 58 59 60 60 59 60   593   12
17/01   Willem de Jong   de Veldschutters Aalten B     59 59 58 58 60 60 59 57 60 60   590   11
07/09   G.A. Colstee   de Treffer       B     57 58 59 59 59 59 60 59 59 58   587   8
 
KLASSE C                                                  
                                                         
serie   naam   vereniging       klasse   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   tot   12+
                                                         
16/06   Thijmen Roekevisch   Diana (KSV)       C     58 58 60 57 59 60 58 60 60 59   589   15
14/03   Henk van Duinen   Diana           C     59 58 60 58 58 60 59 56 60 59   587   10
05/09   Herbert Legters   DSV           C     59 59 58 59 56 59 56 59 58 57   580   9
 
KLASSE D                                                  
                                                         
serie   naam   vereniging       klasse   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   tot   12+
                                                         
14/09   Jeroen Colstee   Nimrod           D     56 59 58 55 56 56 57 57 57 57   568   4
11/04   RobertFrank Pietersen   Juliana           D     57 55 57 58 56 55 53 57 60 50   558   7
16/02   Nienke Baten   Diana           D     53 57 54 57 56 55 55 56 57 57   557   4
 
KLASSE E  Opgelegd 10 Kaarten                                      
                                                         
serie   naam   vereniging       klasse   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   tot   12+
                                                         
18/04   Lieva Rabeling   sv Buurse       E     58 60 60 60 59 60 57 59 58 59   590   17
18/02   Wilma Rabeling   sv Buurse       E     58 57 60 58 60 60 60 59 59 58   589   8
15/04   Gerrit Veldboom   Diana           E     58 59 58 59 59 58 58 60 58 59   586   14

Alle top 3 schutters krijgen persoonlijk bericht voor de prijsuitreiking.
Prijsuitreiking is vrijdag 9 maart om 20:00 uur bij BijHillen aan de Misterweg 77, 7102 BG Winterswijk, tel:  0543 512 364 .
Social Share: