Standen NK Kaart 02-03-2018
Afgelopen avond, vrijdag 2 maart, werden er in alle klassen fanatiek geschoten.
Uitschieter was daarbij in de A-klasse, Ronald ten Hagen van D.S.V., die maar liefst 599 (!!!) schoot!
Daarbij baalde die vooral van die 11 op de 8ste kaart.
Maar ook Frank Reesink van W.T.M. schoot in de Hoofdklasse "even" 599 bij elkaar met 27x een 12+!!!
Daarbij verwees ie dus zijn oom Bennie naar de 2e plaats in klasse H.
Morgenvroeg, zaterdag 3 maart, komen er in de diverse klassen nog 14 schutters aan de baan vanaf 10 uur.
Er zijn in beide series nog 3 banen vrij, dus laatste kans, om nog mee te doen!!!
Alleen in de klassen A en E is de uitslag bekend. Zie lijst hieronder.
 
serie   naam   vereniging       klasse   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   tot   12+
                                                         
16/10   Frank Reesink   WTM           H     60 60 60 59 60 60 60 60 60 60   599   27
08/01   Bennie Reesink   sv Driebergen     H     60 60 60 60 60 60 60 60 58 60   598   25
11/02   Rob ten Dam   Buksveld       H     60 60 59 60 60 60 59 60 60 59   597   20
11/01   Sander Kondring   Buksveld       H     59 59 60 60 60 58 60 60 59 60   595   12
09/03   Maaikel Raben   Buksveld       H     59 59 58 60 60 59 60 60 58 60   593   16
09/04   Wijnand Hoog Antink   Buksveld       H     59 57 59 60 60 59 60 60 59 60   593   15
16/07   Frits Geers   WTM           H     60 59 59 58 60 59 60 58 60 60   593   15
02/01   Jan Nijman   WTM           H     60 57 58 59 60 60 60 60 59 59   592   21
03/04   J. Nijenhuis   BSV           H     59 60 59 60 60 58 59 59 60 57   591   17
11/03   Guido Buizert   WTM Aalten       H     59 59 57 59 60 60 59 60 60 58   591   14
07/05   Johan Schreurs   SVK           H     59 60 60 58 58 59 59 59 60 59   591   12
07/03   Fred Boeijink   SVK           H     59 60 60 56 60 59 59 59 59 58   589   12
03/01   Wim Meinen   SVK           H     58 59 59 58 60 57 59 59 60 59   588   9
10/02   Marcel Hoog Antink   fam.Koldeweij     H     59 59 56 60 56 58 57 57 57 57   576   8
17/04   G. Oonk   SVK           H     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0   0   0
17/04   Jan Naaldenberg   SVK           H     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0   0   0
18/06   Joop te Paske   de Treffer Aalten   H     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0   0   0
 
serie   naam   vereniging       klasse   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   tot   12+
                                                         
13/10   Ronald ten Hagen   DSV           A     60 60 60 60 60 60 60 59 60 60   599   15
13/09   Gustaaf Elsinghorst   Nimrod           A     60 58 60 59 58 59 59 60 60 60   593   18
09/07   Hans Beijers   WTM           A     60 59 59 60 59 58 58 60 60 58   591   12
05/02   Geert van Eerden   Treffer Aalten     A     60 59 59 58 60 58 59 59 59 60   591   10
06/06   Loes Heijnen   Juliana           A     58 58 60 58 59 60 60 59 58 59   589   15
05/01   Jan van Eerden   Treffer Aalten     A     58 55 58 59 58 60 60 59 59 59   585   12
15/09   Michiel Oonk   CSV Aalten       A     59 58 58 59 57 59 58 60 59 58   585   12
03/07   Kurt Oppelt   DSV           A     59 58 58 58 58 59 58 58 60 59   585   9
03/02   Hans Huiskamp   SVK           A     57 58 60 56 60 59 56 59 59 60   584   14
05/05   Geert Rensink   DSV           A     59 58 60 60 55 57 58 60 58 59   584   12
02/09   Rudi Woordes   WTM           A     57 59 59 60 58 58 58 58 59 58   584   7
13/01   Martijn van Duinen   Diana           A     58 56 59 58 60 58 59 58 58 59   583   15
11/05   Wim Voskuil   WTM Aalten       A     58 58 55 59 58 59 59 58 59 58   581   8
01/02   Geert Groters   CSV           A     57 58 58 58 59 58 60 58 58 56   580   8
09/05   Jan Stemerdink   WTM           A     57 56 59 59 58 58 59 60 56 58   580   8
02/08   Herman Wikkerink   WTM           A     57 57 57 57 58 57 59 58 60 59   579   14
15/10   Engelbert Hijink   CSV           A     59 56 58 54 57 58 59 60 58 58   577   7
07/07   Ina Noordkamp   SVK           A     55 59 60 57 59 56 58 59 56 58   577   5
09/06   Hans Stemerdink   WTM Aalten       A     57 56 55 56 60 55 58 60 59 60   576   14
13/02   Ronnie Peters   Diana           A     56 57 60 57 57 57 57 58 60 55   574   5
09/10   Hans Wassink   BSV           A     54 58 57 59 58 55 58 56 59 59   573   8
02/04   Barbara Hoitink   Juliana           A     53 58 54 54 44 52 51 55 59 52   532   2
 
serie   naam   vereniging       klasse   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   tot   12+
                                                         
02/02   Arno Heijnen   Juliana           B     59 59 60 59 58 59 60 60 59 60   593   12
07/09   G.A. Colstee   de Treffer       B     57 58 59 59 59 59 60 59 59 58   587   8
06/09   Eric Boerman   Nimrod           B     56 59 59 59 59 59 57 60 58 60   586   10
06/10   M. Hesselink   de Treffer       B     59 59 57 58 58 59 58 59 60 59   586   8
05/08   Wilco Wibbels   Nimrod           B     59 59 60 59 58 57 57 59 57 58   583   7
14/02   Jelle Baten   Diana           B     58 58 58 58 58 60 57 59 57 58   581   11
10/01   Jelmer Hoog Antink   fam. Koldeweij     B     59 58 59 57 59 59 56 57 58 59   581   8
16/08   Erik ten Pas   WTM           B     55 60 59 58 59 56 60 59 58 57   581   6
15/08   Jan Grevink   CSV           B     57 59 58 55 59 56 59 57 60 60   580   11
13/04   Rob Holweg   Diana           B     57 58 57 56 60 60 58 59 58 57   580   10
07/01   Erik Kruisselbrink   SVK           B     57 57 58 57 59 57 58 60 59 58   580   8
16/09   Arjo Veld   DSV           B     57 60 55 57 58 58 57 59 58 58   577   13
11/06   Bennie ten Barge   Motorshoot       B     58 56 59 59 59 56 54 59 58 59   577   7
13/05   Niek van Wezel   Diana           B     60 58 57 58 55 56 58 59 58 57   576   10
06/03   Jeroen Huiskamp   Juliana           B     58 58 56 59 56 57 60 57 57 57   575   13
11/07   Jeroen Stronks   Nimrod           B     55 57 60 58 59 58 57 59 56 56   575   8
01/03   Rudy Kamperman   CSV           B     57 52 58 60 56 58 60 58 58 58   575   4
05/04   Herman ten Hagen   DSV           B     59 56 57 58 59 56 55 57 57 60   574   7
02/10   Jan Koks   Nimrod           B     54 57 57 59 56 58 58 59 56 59   573   5
05/06   Martin Ten Thije   Vosseveld       B     56 59 55 58 56 58 56 59 57 59   573   4
14/06   Harm Damkot   Nimrod           B     56 59 55 57 58 59 56 55 58 59   572   11
05/07   Johnny Ten Thije   Vosseveld       B     53 57 56 56 59 59 58 59 58 55   570   3
14/05   Robin Holweg   Diana           B     51 57 56 58 58 57 55 56 60 59   567   5
07/02   Edwin Zuurman   SVK           B     57 57 53 59 56 53 55 56 56 60   562   14
13/03   Bert ten Hagen   Diana           B     59 57 56 52 54 56 58 57 57 56   562   5
07/08   A. Hesselink - Bollen   SVK           B     54 53 59 59 55 58 58 56 55 55   562   4
03/05   H. Ros   BSV           B     53 59 57 56 55 54 56 58 57 55   560   0
01/10   Harrie Rosman   WTM           B     58 55 57 56 53 52 56 58 56 58   559   4
02/05   Daan Bent   Eendracht       B     52 56 56 52 56 54 57 59 58 58   558   7
14/01   Erik Dunnewold   Diana           B     60 57 50 59 51 54 53 53 55 52   544   7
07/06   A. Oonk   SVK           B     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0   0   0
13/06   Arthur van Duinen   Diana           B     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0   0   0
17/01   Willem de Jong   de Veldschutters Aalten B     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0   0   0
17/02   Jan Testerink   de Veldschutters Aalten B     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0   0   0
 
serie   naam   vereniging       klasse   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   tot   12+
                                                         
16/06   Thijmen Roekevisch   Diana (KSV)       C     58 58 60 57 59 60 58 60 60 59   589   15
14/03   Henk van Duinen   Diana           C     59 58 60 58 58 60 59 56 60 59   587   10
05/09   Herbert Legters   DSV           C     59 59 58 59 56 59 56 59 58 57   580   9
03/03   Jan Hoitink   Juliana           C     55 56 57 58 58 59 59 57 56 59   574   5
01/01   Roland Piek   Eendracht       C     57 56 59 58 59 56 58 57 55 58   573   10
15/02   Wilco Baten   Diana           C     55 56 56 60 59 54 56 58 58 58   570   9
11/08   Erwin Damkot   Nimrod           C     57 60 53 56 57 56 58 59 59 55   570   7
15/01   Marc Lensink   Diana           C     57 55 57 57 59 59 56 52 57 57   566   6
06/04   Lindsay Oonk   Juliana           C     57 51 54 58 58 55 57 57 59 55   561   4
06/08   Wim Maas   KSV           C     58 55 52 57 59 48 55 59 58 58   559   10
03/06   Wim Samberg   DSV           C     55 54 54 58 57 53 58 57 55 58   559   5
16/04   Wilco Dunnewold   Diana           C     56 55 57 56 45 58 58 58 55 57   555   2
14/10   Chris Slotboom   KSV           C     55 54 57 54 57 60 56 57 57 45   552   3
06/01   Bernie Samberg   de Treffer       C     55 53 51 58 59 55 56 57 55 51   550   5
14/04   Luuk Holweg   Diana           C     56 53 55 56 56 59 56 55 52 51   549   4
05/03   Fred van Eldik   Juliana           C     54 52 57 56 54 55 57 40 49 53   527   1
17/03   Ronald Kruisselbrink   CSV           C     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0   0   0
 
serie   naam   vereniging       klasse   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   tot   12+
                                                         
14/09   Jeroen Colstee   Nimrod           D     56 59 58 55 56 56 57 57 57 57   568   4
11/04   RobertFrank Pietersen   Juliana           D     57 55 57 58 56 55 53 57 60 50   558   7
16/02   Nienke Baten   Diana           D     53 57 54 57 56 55 55 56 57 57   557   4
02/06   Teun Huiskamp   Eendracht       D     53 55 57 57 55 56 54 58 55 54   554   3
02/07   Rick Tiggeloven   Eendracht       D     54 56 54 52 59 55 55 56 55 57   553   3
06/07   Gerrit Hendriksen   KSV           D     57 57 56 58 56 55 56 52 51 54   552   8
10/03   Auke Buning   fam. Koldeweij     D     55 51 52 55 55 58 56 56 54 56   548   5
15/03   Jasmijn Mengerink   Diana           D     52 52 54 54 59 52 56 52 57 57   545   2
16/05   Luc Walterbos   Diana           D     52 56 55 52 54 59 56 55 52 52   543   0
10/10   Bob Sligman   fam. Koldeweij     D     53 45 56 57 56 52 56 57 54 54   540   2
15/07   Hans Pecht   Diana           D     52 53 50 56 54 52 52 54 58 55   536   7
11/10   Henk Deunk   Nimrod           D     48 54 54 57 56 53 57 55 52 50   536   2
06/05   Gerrit Voltman   Juliana           D     57 54 56 43 53 57 54 50 56 55   535   5
13/08   Benny Oonk   BSV           D     53 52 53 53 57 51 54 54 53 54   534   2
02/03   Hennie Stemerdink - Wassink   Juliana           D     44 57 51 50 52 53 51 56 59 57   530   5
10/07   Karin Sligman   fam. Koldeweij     D     50 54 49 52 52 53 56 54 55 53   528   1
10/05   Sjoerd Buning   fam. Koldeweij     D     48 59 51 49 53 49 52 55 57 53   526   1
15/06   Anita van Duinen - Top   Diana           D     53 47 57 56 52 55 48 51 51 54   524   2
09/01   Marion ten Barge   Motorshoot       D     54 52 49 53 55 51 53 52 49 51   519   4
16/03   Corry Kempers   Diana           D     39 54 52 52 50 55 52 52 51 52   509   1
16/01   Dirk de Vries   Diana           D     48 36 49 56 53 53 51 52 52 55   505   2
10/06   Benno Koldeweij   fam. Koldeweij     D     53 44 55 55 52 37 46 42 56 52   492   2
14/07   Melle Huiskamp   Nimrod           D     49 52 54 48 48 28 55 48 43 51   476   0
14/08   Chiel Scholz   Nimrod           D     41 36 50 49 39 38 39 39 37 45   413   3
11/09   Gerard Koorman   Nimrod           D     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0   0   0
18/07   Pascal te Paske   de Treffer Aalten   D     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0   0   0
17/07   Hennie ten Hagen   Nimrod           D     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0   0   0
 
serie   naam   vereniging       klasse   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   tot   12+
                                                         
15/04   Gerrit Veldboom   Diana           E     58 59 58 59 59 58 58 60 58 59   586   14
06/02   Berlinda Samberg - de Vries   de Treffer       E     60 53 58 58 57 56 58 59 56 58   573   4
10/04   Janet Koldeweij   fam. Koldeweij     E     58 58 57 58 56 53 54 59 53 55   561   7
10/08   Magda Koldeweij   fam. Koldeweij     E     51 53 55 53 55 58 56 53 57 57   548   1
09/02   Dorris Humme   Motorshoot       E     49 28 42 47 51 30 27 50 56 52   432   4
10/09   Demi Sligman   fam. Koldeweij     E     42 33 35 21 41 47 49 54 55 55   432   2
15/05   Gerrit Colstee   Diana           E     54 54 55 33 52 49 26 29 28 0   380   2